نمایشگاه بین المللی واردات چین 2020 (China International Import Expo.(CIIE))
نمایشگاه بین المللی واردات چین 2020 (China International Import Expo.(CIIE))

نمایشگاه بین المللی واردات چین ۲۰۲۰

(China International Import Expo.(CIIE))

نمایشگاه بین المللی واردات چین (CIIE)، به صورت سالانه در چین برگزار می شود و هدف آن آزاد سازی تجارت، جهانی سازی اقتصاد و بازگشایی فعال بازار چین به روی جهانیان است. این نمایشگاه به عنوان اولین نمایشگاه واردات در سطح ملی در جهان، این امکان را فراهم می کند تا شرکت ها محصولات خود را به نمایش گذاشته و بتوانند شرکای تجاری جدیدی در دومین اقتصاد بزرگ دنیا پیدا کنند. شرکت های برتر و رهبران تجاری در سراسر جهان علاقه زیادی به حضور در نمایشگاه بین المللی واردات چین که در شانگهای برگزار می شود، نشان داده اند. شرکت پوشش های نانو ساختار در نمایشگاه بین المللی واردات چین به عنوان طراح و سازنده سیستم های لایه نشانی در خلاء و تنها صادر کننده این محصولات در کشور، حضور خواهد یافت.

سومین دوره نمایشگاه بین المللی واردات چین در روزهای ۵ تا ۱۰ نوامبر سال ۲۰۲۰ در شهر شانگهای برگزار خواهد شد. اولین و دومین دوره این نمایشگاه در سال های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ با مدیریت وزارت بازرگانی چین و شهرداری شانگهای، در شهر شانگهای برگزار شد و به ترتیب در هر سال ۵۲ و ۷۳ میلیارد دلار تبادلات تجاری انجام گرفت. شرکت پوشش های نانو ساختار در نمایشگاه بین المللی واردات چین حضور به هم می رساند.

محصولات شرکت پوشش های نانوساختار شامل سیستم های لایه نشانی در خلاء به روش فیزیکی(PVD) است. این دستگاه ها با استفاده از روش های اسپاترینگ، تبخیر حرارتی، لایه نشانی با استفاده از لیزر پالسی(PLD) و لایه نشانی  مقاومتی کربن از نخ یا میله کربنی(Carbon Rod)، می توانند لایه هایی با ضخامت های نانومتری روی سطوح مختلف ایجاد کنند. لایه های نانومتری ایجاد شده کاربردهای فراوانی در صنایع میکروالکترونیک، انرژی خورشیدی، نانو و … دارد. جزئیات بیشتر در مورد محصولات ما را در سایت مشاهده کنید.

مگنترون اسپاترینگ رومیزی تک کاتد، مدل DSR1، با ابـعاد کوچک و قیمتی بسیار مناسب، به روش اسپاترینگ اقدام به لایه نشانی هدف هایی از جنس فلزات نجیب مانند طلا، پلاتین و پالادیوم می کند و عمدتا به عنوان پوشش دهنده نمونه های میکروسکوپ الکترونی در آزمایشگاه های تحقیقاتی مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه تبخیر حرارتی در خلاء با ابعاد بسیار مناسب در مدل رومیزی قادر است در طی کمتر از ۱۰ دقیقه به فشار مورد نظر برسد و عملیات لایه نشانی را از سه بوته یا بسکت مختلف شروع کند. قابلیت لایه نشانی از سه منبع تبخیر به صورت همزمان، امکان ایجاد لایه های آلیاژی توسط این دستگاه را فراهم آورده است.

DTT full face

PLD یک سیستم لایه نشانی خلاء بالا است که قادر به لایه نشانی رنج وسیعی از مواد با استفاده از لیزر پالسی و یا تبخیر حرارتی می باشد. در روش لایه نشانی با استفاده از لیزر پالسی، منبع تبخیر در خارج از محفظه قرار گرفته و پرتو لیزر از طریق یک پنجره تحت زاویه مناسب به سطح هدف که در حال دوران است، برخورد می کند.

PLD full face

محصولات شرکت پوشش های نانوساختار را می توانید در پاویون ملی ایران، به محوریت ستاد نانو در نمایشگاه CIIE مشاهده نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این نمایشگاه به آدرس اینترنتی آن، مراجعه نمایید.