دهمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت

نمایشگاه تجهیزات ایران ساخت ۱۴۰۱

دهمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت با هدف توانمندی تولیدکنندگان داخلی و حمایت از شرکت‌های دانش بنیان در زمینه ساخت و تولید تجهیزات و مواد آزمایشگاهی در محل اصلی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، در تاریخ ۱۹ الی ۲۲ آذر ماه ۱۴۰۱ برگزار می‌شود. شرکت پوشش‌های نانوساختار، به عنوان یک فناور پیشرو در حوزه تولید دستگاه‌های لایه‌نشانی در خلاء پیشرفته، در این نمایشگاه در سالن خلیج فارس (۴۴) غرفه ۲۴ مقدم شرکت کنندگان در این رویداد بزرگ علمی و صنعتی را گرامی می‌دارد.

دستگاه‌های لایه نشانی در خلاء ما

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با برگزاری این نمایشگاه از سال ۱۳۹۲ به منظور حمایت از تولید ملی و تحقق اقتصاد مقاومتی، با حمایت از تولید کنندگان داخلی و شرکت‌های دانش بنیان در زمینه ساخت و تولید تجهیزات و مواد آزمایشگاهی فضایی مناسب برای کاهش وابستگی کشور به تجهیزات و مواد وارداتی فراهم آورده است و بخشی از هزینه خرید مراکز علمی و پژوهشی دولتی را مطابق با سطح‌بندی تجهیزات پرداخت می‌کند. (برای اطلاع بیشتر روی لینک کلیک نمایید.)

دستگاه اسپاترینگ رومیزی - DSR1 یا Sputter Coater
دهمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت با همکاری و حضور وزارتخانه‌های «علوم، تحقیقات و فناوری»، «بهداشت، درمان و آموزش پزشکی» و «آموزش و پرورش»، در چهارده بخش موضوعی با عناوین نفت و پتروشیمی، برق، الکترونیک و نرم‌افزار، عمران و ساختمان، مکانیک، شیمی و متالوژی، کشاورزی و محیط زیست، فیزیک پایه، تجهیزات عمومی آزمایشگاهی، مواد آزمایشگاهی، مهندسی پزشکی و زیست مواد، تجهیزات آزمون صنعتی، خدمات کالیبراسیون، تجهیزات آموزشی و آزمایشگاهی مدارس برگزار خواهد شد.

پوشش‌های نانوساختار در نمایشگاه ایران ساخت

با توجه به نقش موثر شرکت پوشش‌های نانوساختار در بومی‌سازی فناوری‌های مرتبط با لایه‌نشانی، صادرات دستگاه‌های لایه‌نشانی در خلاء به اقصی نقاط جهان و رقابت با شرکت‌های مطرح خارجی، این شرکت در نمایشگاه ایران ساخت محصولات خود را عرضه می‌دارد. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه‌ها و تجهیزات لایه‌نشانی در خلاء ارائه شده توسط شرکت پوشش‌های نانوساختار می‌توانند به غرفه ۲۴ سالن خلیج فارس در نمایشگاه و وبسایت شرکت مراجعه نمایند.

Leave a Comment