یازدهمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران‌ساخت ۱۴۰۲

یازدهمین نمایشگاه تجهیزات، مواد آزمایشگاهی و تست آزمون پیشرفته ایران‌ساخت در تاریخ ۱۲ الی ۱۵ دی ماه ۱۴۰۲ در نمایشگاه بین المللی تهران در ۱۴ حوزه کاربردی به منظور عرضه محصولات و خدمات فناورانه ساخت داخل برگزار می‌شود. شرکت پوشش‌های نانوساختار با عرضه دستگاه‌های متنوع و کاربردی لایه‌نشانی در خلاء نیز در این نمایشگاه حضور خواهد داشت و مقدم شرکت‌کنندگان محترم را گرامی می‌دارد.

نمایشگاه تجهیزات، مواد آزمایشگاهی و تست آزمون پیشرفته ایران‌ساخت

نمایشگاه تجهیزات، مواد آزمایشگاهی و تست آزمون پیشرفته ایران‌ساخت با هدف حمایت از تولیدکنندگان و فناوران داخلی به منظور بومی‌سازی و دستیابی به فناوری ساخت و یا تولید محصولات، حمایت از ارتقاء کیفی محصولات، گسترش بازار شرکت‌های تولید‌کننده تجهیزات تست و آزمون، به متقاضیان بخش صنعت و ایجاد یک بستر دائمی برای همرسانی عرضه و تقاضا در در چهارده بخش موضوعی با عناوین: نفت و پتروشیمی، الکترونیک و نرم‌افزار و شبیه ­سازها، عمران و ساختمان، مکانیک، شیمی و متالوژی، کشاورزی و محیط ‌زیست، فیزیک پایه، تجهیزات عمومی آزمایشگاهی، مواد آزمایشگاهی، مهندسی پزشکی و زیست مواد، خدمات سکوبندی، خدمات کالیبراسیون و تجهیزات آموزشی و آزمایشگاهی مدارس برگزار خواهد شد.

شرکت پوشش‌های نانوساختار

شرکت پوشش‌های نانوساختار با بیش از ۲۰ سال تجربه در زمینه طراحی و ساخت دستگاه‌های لایه‌نشانی در خلاء، سیستم‌های لایه‌نشانی مناسب پروژ‌ه‌های تحقیقاتی و آماده‌سازی نمونه‌های میکروسکوپ الکترونی مانند انواع اسپاترکوترها، کربن کوترها، لایه‌نشان‌های تبخیر حرارتی و سیستم‌های لایه‌نشانی ترکیبی اسپاترینگ، لایه‌نشان کربن و تبخیر حرارتی را در نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت ارائه می‌دهد. دستگاه‌های لایه‌نشانی شرکت پوشش‌های نانوساختار با قابلیت‌های متنوع و امکان طراحی بر اساس نیاز مشتری، تاکنون در بسیاری از دانشگاه‌های تراز اول داخلی و خارجی و مراکز تحقیقاتی، مورد استفاده قرار گرفته است.

محصولات شرکت پوشش‌های نانوساختار با دارا بودن گواهی‌نامه  CE، انطباق با استانداردها و طراحی صنعتی و قابلیت لایه‌نشانی تمام اتوماتیک و با دقت بالا، صادرات قابل توجهی به کشورهای مختلف در ۵ قاره داشته است.

برخی از محصولات شرکت

اسپاترکوتر

NSC DSR1 Full Face Products Page

کربن کوتر

NSC DCR full face

اسپاترکربن کوتر

دستگاه اسپاترینگ و لایه نشان کربن خلاء بالا - DSCT

تبخیر حرارتی

NSC DTT full face

Leave a Comment