نقش پوشش های فوتو کاتالیستی در کنترل شیوع ویروس کرونا
نقش پوشش های فوتو کاتالیستی در کنترل شیوع ویروس کرونا

نقش پوشش های فوتو کاتالیستی در کنترل شیوع ویروس کرونا

پوشش دهی سطوح با مواد فوتو کاتالیست می تواند در جلوگیری از شیوع ویروس کرونا بسیار موثر باشد. این مواد که مهمترین آن ها دی اکسید تیتانیوم  (Tio۲) است در صورتی که در معرض نور قرار بگیرند مواد آلی روی سطح آن ها در اثر اکسیداسیون تجزیه شده و دی اکسید کربن و آب برجا خواهد ماند. بیمارستان MLK در ایالت کالیفرنیای جنوبی اولین بیمارستانی است که قصد استفاده از پوشش های نانویی فوتوکاتالیستی روی سطوح مختلف را دارد تا بدین وسیله از کارکنان، بیماران و افرادی که برای ملاقات می آیند در برابر ویروس ها محافظت کند. در صورت تمایل به مظالعه بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید:

https://www.weny.com/story/41689510/fn-nano-photocatalytic-coating-aids-in-stopping-coronavirus-and-all-airborne-pathogens

شرکت پوشش های نانو ساختار در دوران شیوع ویروس کرونا به تمام مسئولیت های خود در جهت رفاه حال مشتریان پایبند است. با شیوع ویروس کرونا و تعطیلی بیشتر شرکت ها در سرتاسر دنیا، شرکت پوشش های نانو ساختار از طریق دورکاری به تمامی تعهدات خود در زمینه پاسخ به مشکلات و خدمات پس از فروش به بهترین شکل ممکن عمل خواهد کرد. کارمندان شرکت پوشش های نانو ساختار با استفاده از ارتباطات دیجیتالی و رعایت نکات بهداشتی مربوطه در فعال نگه داشتن شرکت و پاسخ به نیاز مشتریان تمام تلاش خود را به کار خواهند بست.

تماس با ما

لطفا در صورتی که نیاز به مشاوره یا خدمات پس از فروش دارید یا قصد خرید دستگاه جدیدی از محصولات شرکت پوشش های نانوساختار را دارید حتما با ما تماس بگیرید. جهت تماس با کارشناسان شرکت از آدرس ایمیل info@pvd.ir استفاده نمایید. یا در ساعات اداری با تلفن های ۶۶۰۳۳۵۵۵-۰۲۱ و ۶۶۰۶۷۷۸۵-۰۲۱ تماس بگیرید. همچنین می توانید جهت اطلاع از آخرین تغییرات محصولات شرکت پوشش های نانوساختار و ثبت درخواست های خود، به سایت شرکت پوشش های نانوساختار مراجعه نمایید. برای مقابله با گسترش ویروس کوید ۱۹ در کنار مشتریان خود خواهیم ماند.