تقدیر از شرکت پوشش‌های نانوساختار در گردهمایی باشگاه شرکت های صادراتی دانش بنیان با حضور معاون علمی رئیس جمهور

تقدیر از شرکت پوشش‌های نانوساختار در گردهمایی باشگاه شرکت‌های صادراتی دانش‌بنیان

با حضور معاون علمی رئیس جمهور

گردهمایی شرکت‌های صادراتی دانش‌بنیان در روز سه شنبه ۹ اسفند ماه با حضور بیش از ۳۰۰ شرکت برتر دانش بنیان صادراتی سال ۱۴۰۰ با حضور جناب آقای دکتر دهقانی فیروزآبادی، معاون علمی رئیس جمهور برگزار گردید. در این گردهمایی شرکت‌ پوشش‌های نانوساختار با پیشرفت در حوزه صادرات محصولات دانش‌بنیان خود، موفق به دریافت لوح و تندیس شرکت دانش‌بنیان صادراتی ۴ ستاره از باشگاه شرکت‌های صادراتی دانش‌بنیان شد.  

این رویداد با حضور حدود ۳۰۰ شرکت برتر صادرات دانش بنیان در کل کشور، با هدف تامین حمایت از سوی نهادهایی همچون مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری از صادرات دانش بنیان، در راستای پیشرفت شرکت‌های دانش بنیان صادراتی و توسعه بازار بین‌المللی آن‌ها از طرف باشگاه شرکت‌های صادراتی دانش‌بنیان (IHTECC)، تحت نظر معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری برگزار شده است.

شرکت پوشش‌های نانوساختار طراح و تولیدکننده انواع دستگاه‌های لایه‌نشانی در خلاء اتوماتیک و نیمه اتوماتیک به روش‌های اسپاترینگ، تبخیر حرارتی و لایه‌نشانی لیزر پالسی است. دستگاه‌های این شرکت دارای صفحه نمایش لمسی و رابط کاربری ساده هستند و با امکانات متنوع و قابلیت سفارشی‌سازی مطابق نیاز مشتری ارائه می‌شوند.

دستگاه‌های لایه‌نشانی اسپاترینگ خلاء پایین و خلاء بالای رومیزی (DSR1 و DST1) و دستگاه‌های لایه‌نشانی اسپاترینگ و لایه‌نشان کربن خلاء پایین و بالای رومیزی (DSCR و DSCT) از دستگاه‌های قابل استفاده در آماده‌سازی نمونه‌های میکروسکوپ الکترونی و از مدل‌های بسیار پرفروش شرکت هستند. 

همچنین دستگاه DST3-T با دارا بودن سه کاتد و قابلیت لایه‌نشانی تبخیر حرارتی، امکان لایه‌نشانی هم‌زمان مواد مختلف (Co-Sputtering) را فراهم می‌سازد. محصولات شرکت پوشش‌های نانوساختار امکانات انتخابی گوناگونی را همچون پلاسما کلینر، گرم‌کننده زیرلایه و اعمال ولتاژ بایاس به زیرلایه در حین لایه‌نشانی در اختیار کاربر قرار می‌دهند. به علاوه، یکی از جدیدترین دستگاه‌های ما، دستگاه اسپاترینگ و تبخیر حرارتی برای گلاوباکس (DST2-TG) است که قابلیت کنترل از راه دور با Wi-Fi را نیز دارد.

Leave a Comment