About us NSC

معرفی

شرکـت پوشــش‌های نانو ساختـار با بیـش از ۲۰ سال تجـربه در زمـینه طـراحــی و سـاخت انــواع سیستم‌های لایه نشانی در خلاء از پیشگامان این حوزه در ایران به شمار می رود. این شرکت بر آمده از دل تحقـیـقات دانشـگاهی و مؤسـسین آن از اعضای هیـات علمــی دانشـگاه های برتر کشـور  می باشند که به خوبی از نیازهای مراکز دانشگاهی، آموزشی و تحقیقاتی کشور آگاهند.

پوشش‌های نانو ساختار با به کار گیری متخصصین ورزیده در رشته های مختلف نظیر فیزیک، مکانیک و الکترونیک و با هدف تامین تجهیزات مورد نیاز محققین ایرانی فعالیت خود را آغاز کرد و در مدت کوتاهی توانست با ساخت انواع سیستم‌های لایه نشانی تحت خلاء نظیر اسپاترینگ، تبخیر حرارتی و لایه نشانی با لیزر پالسی به جایگاه خوبی در بین فعالان این حوزه دست پیدا کند. به تدریج با پیشگامی در کشور در ساخت مدل های رومیزی سیستم های لایه نشانی تحت خلاء  و همینطور بهبود کیفیت محصولات، شرکت پوشش های نانو ساختار موفق به تثبیت جایگاه خود و به دست آوردن سهم عمده بازار ایران در این حوزه شد.

این شرکـت با شناخت کامل از ظرفیت های موجود و با رویکرد ورود به بازارهای خارجی به عنوان اولین شرکـت ایرانی این حوزه در سال ۹۱ اقدام به اخذ گواهی‌های بین المللی سیستم مدیریت کیفیت و انطباق محصول با استانداردهای اتحادیه اروپا نمود و بدینوسیله توانست مجوز ورود محصولات خود را به بازارهای جهانی دریافت نماید. شرکت پوشش های نانو ساختار در حال حاضر بزرگترین تولید کننده تجهیزات لایه نشانی تحت خلا رومیزی در خاور میانه به شمار می رود و محصولات این شرکت بویژه سیستم اسپاترینگ تک کاتده و دستگاه پوشش دهی کربنی که برای آماده سازی نمونه‌های میکروسکوپ الکترونی و میکروآنالیز کاربرد دارند با اقبال جهانی مواجه شده اند و به سراسر جهان از جمله کشورهای استرالیا و نیوزلند، هلند، انگلستان، روسیه، پرتغال، ایتالیا، چین و استونی صادر می‌شوند.