crona-and-telework

شرکت پوشش های نانو ساختار در دوران شیوع ویروس کرونا به تمام مسئولیت های خود در جهت رفاه حال مشتریان پایبند است. با شیوع ویروس کرونا و تعطیلی بیشتر شرکت ها در سرتاسر دنیا، شرکت پوشش های نانو ساختار از طریق دورکاری به تمامی تعهدات خود در زمینه پاسخ به مشکلات و خدمات پس از فروش به بهترین شکل ممکن عمل خواهد کرد. کارمندان شرکت پوشش های نانو ساختار با استفاده از ارتباطات دیجیتالی و رعایت نکات بهداشتی مربوطه در فعال نگه داشتن شرکت و پاسخ به نیاز مشتریان تمام تلاش خود را به کار خواهند بست.

تماس با ما

لطفا در صورتی که نیاز به مشاوره یا خدمات پس از فروش دارید یا قصد خرید دستگاه جدیدی از محصولات شرکت پوشش های نانوساختار را دارید حتما با ما تماس بگیرید. جهت تماس با کارشناسان شرکت از آدرس ایمیل info@pvd.ir استفاده نمایید. یا در ساعات اداری با تلفن های ۶۶۰۳۳۵۵۵-۰۲۱ و ۶۶۰۶۷۷۸۵-۰۲۱ تماس بگیرید. همچنین می توانید جهت اطلاع از آخرین تغییرات محصولات شرکت پوشش های نانوساختار و ثبت درخواست های خود، به سایت شرکت پوشش های نانوساختار مراجعه نمایید. برای مقابله با گسترش ویروس کوید ۱۹ در کنار مشتریان خود خواهیم ماند.

پوشش های نانو ساختار

پوشش های نانو ساختار با به کار گیری متخصصین ورزیده در رشته های مختلف نظیر فیزیک، مکانیک و الکترونیک و با هدف تأمین تجهیزات مورد نیاز محققین ایرانی فعالیت خود را آغاز کرد و در مدت کوتاهی توانست با ساخت انواع سیستم های لایه نشانی تحت خلاء نظیر اسپاترینگ، تبخیر حرارتی و لایه نشانی با لیزر پالسی به جایگاه خوبی در بین فعالان این حوزه دست پیدا کند. به تدریج با پیشگامی در کشور در ساخت مدل های رومیزی سیستم های لایه نشانی تحت خلاء  و همینطور بهبود کیفیت محصولات، شرکت پوشش های نانو ساختار موفق به تثبیت جایگاه خود و به دست آوردن سهم عمده بازار ایران در این حوزه شد.