نمایشگاه بین المللی واردات چین 2020 (China International Import Expo.(CIIE))

حضور شرکت پوشش های نانو ساختار در نمایشگاه بین المللی واردات چین ۲۰۲۰ (China International Import Expo.(CIIE))

سومین دوره نمایشگاه بین المللی واردات چین در روزهای ۵ تا ۱۰ نوامبر سال ۲۰۲۰ مطابق با ۱۵ تا ۲۰ آبان ماه ۱۳۹۹ در شهر شانگهای برگزار شد. محصولات شرکت دانش بنیان پوشش های نانوساختار در پاویون ملی ایران به محوریت ستاد نانو به نمایش گذاشته شد. این نمایشگاه به عنوان اولین نمایشگاه واردات در سطح ملی در جهان، این امکان را فراهم آورده است تا شرکت‌ها، محصولات خود را به نمایش گذاشته و بتوانند شرکای تجاری جدیدی در دومین اقتصاد بزرگ دنیا پیدا کنند که شرکت پوشش های نانو ساختار در نمایشگاه چین ۲۰۲۰ ، نیز از شمار این شرکت‌ها به حساب می‌آید.

شرکت پوشش های نانوساختار، به عنوان طراح و سازنده سیستم‌های لایه نشانی در خلاء و تنها صادر‌کننده این محصولات در کشور، در این دوره از نمایشگاه بین المللی واردات چین حضور یافت و محصولات این شرکت با استقبال بازدید‌کنندگان مواجه گردید. محصولات شرکت پوشش های نانوساختار، شامل سیستم‌های لایه نشانی در خلاء به روش فیزیکی(PVD) است. این دستگاه‌ها با استفاده از روش‌های اسپاترینگ، تبخیر حرارتی، لایه نشانی با استفاده از لیزر پالسی(PLD) و لایه نشانی مقاومتی کربن از نخ یا میله کربنی(Carbon Rod)، می‌توانند لایه‌هایی با ضخامت‌های نانومتری روی سطوح مختلف ایجاد کنند. لایه‌های نانومتری ایجاد شده کاربرد‌های فراوانی در صنایع میکروالکترونیک، انرژی خورشیدی، نانو و … دارند.

در حال حاضر بیش از ۲۰۰ دستگاه لایه نشانی ساخت شرکت پوشش های نانو ساختار، در مراکز علمی و تحقیقاتی معتبر دنیا از جمله دانشگاه MIT و دانشگاه تگزاس آمریکا مورد استفاده محققان قرار گرفته است. انجام فرایند لایه نشانی به صورت تمام اتوماتیک، امکان تمیز کردن نمونه‌ها با استفاده از پلاسما(Plasma Cleaner)، امکان تغییر جزییات دستگاه مثل نگهدارنده نمونه و ارتفاع محفظه خلاء با نظر مشتری تنها بخشی از ویژگی‌های محصولات شرکت پوشش های نانو ساختار هستند. در صورت تمایل به مطالعه جزئیات بیشتر در مورد محصولات ما، به سایت شرکت پوشش های نانو ساختار مراجعه کنید.