پوشش های نانوساختار تریبون نانو و صنعت | صنایع ماشین آلات و تجهیزات

پوشش های نانوساختار در رویداد تریبون نانو و صنعت | صنایع ماشین آلات و تجهیزات

با توجه به اینکه امسال نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران به علت شرایط کرونایی کشور برگزار نمی‌شود، برای آشنایی بیشتر با شرکت پوشش های نانو ساختار و محصولات آن، رویداد تریبون نانو و صنعت را از دست ندهید. برای حضور در این رویداد مجازی می‌توانید به این وبسایت مراجعه کنید. 

مصاحبه با مدیر عامل شرکت پوشش های نانو ساختار – پوشش های نانوساختار در تریبون نانو و صنعت

پنجشنبه ۲۹ آبان سال ۹۹، ساعت ۰۹:۳۰

 

این رویداد، برای توسعه صنعتی فناوری نانو، برگزار می‌شود که در آن به معرفی توانمندی‌های فناوری نانو در کشور ایران پرداخته می‌شود. رویداد تریبون نانو و صنعت، حوزه‌های مختلف صنعتی را در بر می‌گیرد که هفته پایانی آبان ماه سال جاری، به صورت آنلاین برگزار می‌شود. برای کسب اطلاعات دقیق‌تر در مورد رویداد تریبون نانو و صنعت، به سایت نانو و صنعت مراجعه نمایید.

شرکت پوشش های نانو ساختار در دوران شیوع ویروس کرونا به تمام مسئولیت‌های خود در جهت رفاه حال مشتریان پایبند است. با شیوع ویروس کرونا و تعطیلی بیشتر شرکت‌ها در سرتاسر دنیا، شرکت پوشش های نانو ساختار از طریق دورکاری به تمامی تعهدات خود در زمینه پاسخ به مشکلات و خدمات پس از فروش به بهترین شکل ممکن عمل خواهد کرد. کارمندان شرکت پوشش های نانو ساختار با استفاده از ارتباطات دیجیتالی و رعایت نکات بهداشتی مربوطه در فعال نگه داشتن شرکت و پاسخ به نیاز مشتریان تمام تلاش خود را به کار خواهند بست.

تماس با ما

لطفا در صورتی که نیاز به مشاوره یا خدمات پس از فروش دارید یا قصد خرید دستگاه جدیدی از محصولات شرکت پوشش های نانوساختار را دارید حتما با ما تماس بگیرید. جهت تماس با کارشناسان شرکت از آدرس ایمیل info@pvd.ir استفاده نمایید. یا در ساعات اداری با تلفن های ۶۶۰۳۳۵۵۵-۰۲۱ و ۶۶۰۶۷۷۸۵-۰۲۱ تماس بگیرید. همچنین می توانید جهت اطلاع از آخرین تغییرات محصولات شرکت پوشش های نانوساختار و ثبت درخواست های خود، به سایت شرکت پوشش های نانوساختار مراجعه نمایید.