فرصت‌های شغلی در شرکت پوشش‌های نانوساختار

شرکت پوشش‌های نانوساختار با بیـش از ۲۰ سال تجـربه در زمـینه طـراحــی و سـاخت انــواع سیستم‌های لایه نشانی در خلاء از پیشگامان این حوزه در ایران به شمار می رود. این شرکت بر آمده از دل تحقـیـقات دانشـگاهی و مؤسـسین آن از اعضای هیـات علمــی دانشـگاه‌های برتر کشـور می‌باشند که به خوبی از نیازهای مراکز دانشگاهی، آموزشی و تحقیقاتی کشور آگاهند.

شرکت پوشش‌های نانوساختار با به کار‌گیری متخصصین ورزیده نظیر کارشناس فیزیک، مهندس مکانیک و مهندس الکترونیک و با هدف تأمین تجهیزات مورد نیاز محققین ایرانی فعالیت خود را آغاز کرد و در مدت کوتاهی توانست با ساخت انواع سیستم‌های لایه نشانی تحت خلاء، با استفاده از روش لایه نشانی اسپاترینگ، لایه نشانی به روش تبخیر حرارتی و لایه نشانی با لیزر پالسی، به جایگاه خوبی در بین فعالان این حوزه دست پیدا کند.

فرصت‌های شغلی ما

دعوت به همکاری متخصص دیجیتال مارکتینگ

شرکت پوشش‌های نانو‌ساختار (در مجاورت دانشگاه صنعتی شریف)، به عنوان تنها شرکت ایرانی صادر‌کننده سیستم‌های لایه نشانی در خلاء، برای تکمیل تیم دیجیتال مارکتینگ خود نیاز به یک همکار تمام‌وقت با حداقل ۲ سال سابقه کاری مرتبط، مسلط به زبان انگلیسی و دارا بودن شرایط زیر دارد:

توانمندی‌ها

دعوت به همکاری متخصص دیجیتال مارکتینگ
آگهی دعوت به همکاری تولیدکننده محتوای تخصصی

دعوت به همکاری تولید‌کننده محتوا مسلط به فیزیک

شرکت پوشش‌های نانوساختار (در مجاورت دانشگاه صنعتی شریف)، تنها شرکت ایرانی صادر‌کننده سیستم‌های لایه نشانی در خلاء (Vacuum Coaters)، می‌باشد. این شرکت، برای تولید محتوا در حوزه لایه نشانی در خلاء و موضوعات مشابه آن، مانند لایه‌های نازک ایجاد شده به این روش، نیاز به یک تولید‌کننده محتوای متخصص که با این معقوله آشنایی داشته باشد، دارد.

توانمندی‌ها

  • تسلط کامل به زبان انگلیسی برای تولید محتوای انگلیسی و ترجمه از فارسی
  • تحصیل در رشته‌های فیزیک، الکترونیک یا نانو با حداقل مدرک کارشناسی‌ارشد

آگهی استخدام مهندس الکترونیک

شرکت دانش‌بنیان پوشش‌های نانوساختار تنها شرکت ایرانی صادر‌کننده تجهیزات لایه نشانی در خلاء، برای بخش الکترونیک (تولید و R&D) نیاز به یک مهندس الکترونیک به صورت تمام وقت با مشخصات زیر دارد:

شرایط عمومی

  • دارا بودن کارت پایان خدمت برای آقایان
  • ساکن تهران بودن
  • حداقل ۳ سال سابقه کار مرتبط
آگهی استخدام مهندس الکترونیک
آگهی استخدام مهندس الکترونیک گرایش قدرت

دعوت به همکاری مهندس الکترونیک گرایش قدرت

شرکت پوشش‌های نانوساختار تنها شرکت ایرانی صادر‌کننده تجهیزات لایه نشانی در خلاء، برای بخش الکترونیک (تولید و R&D) نیاز به یک مهندس الکترونیک گرایش قدرت به صورت تمام وقت با مشخصات زیر دارد:

شرایط عمومی

  • دارا بودن کارت پایان خدمت برای آقایان
  • ساکن تهران بودن
  • حداقل ۳ سال سابقه کار مرتبط