صادرات شرکت پوشش‌های نانوساختار در فصل بهار

شرکت پوشش‌های نانوساختار دستگاه‌های لایه‌نشانی اسپاترینگ، تبخیر حرارتی و لایه‌نشان کربن متعددی را به کشورهای مختلف صادر کرده است. دستگاه‌های لایه‌نشانی اسپاتر کوتر رومیزی خلاء پایین DSR1، لایه‌نشان کربن خلاء پایین و بالای DCR و DCT، اسپاترکوتر/لایه‌نشان کربن خلاء پایین و بالای DSCR و DSCT، دستگاه‌های لایه‌نشانی تبخیر حرارتی محفظه کوچک و بزرگ DTE و DTT، و اسپاتر کوترهای سه-کاتده زاویه‌دار DST3-A به دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی کشورهای انگلیس، پرتغال، استرالیا، اسپانیا، اتریش، هند و مصر ارسال و نصب شده‌اند.

دستگاه‌های لایه‌نشانی دوگانه DSCR و DSCT از پرفروش‌ترین محصولات در میان دیگر محصولات شرکت پوشش‌های نانوساختار مناسب برای آماده‌سازی نمونه‌های میکروسکوپ الکترونی مانند DSR1، DCR، DCT هستند.

شرکت پوشش‌های نانوساختار، طراح و سازنده دستگاه‌های لایه‌نشانی در خلاء به روش لایه‌نشانی بخار فیزیکی، با تکیه بر توانایی و تجربه مهندسین و تکنسین‌های متخصص خود همواره درصدد ارتقاء کیفیت و بهبود عملکرد دستگاه‌های لایه‌نشانی تولید شده در این مجموعه است. کیفیت محصولات و خدمات پس از فروش ارائه شده توسط شرکت پوشش‌های نانوساختار از دلایل رضایت مشتریان از محصولات این شرکت است.

برخی از محصولات شرکت

اسپاترکوتر

NSC DSR1 Full Face Products Page
NSC DST3 full face

کربن کوتر

NSC DCR full face
NSC DCT full face

اسپاترکربن کوتر

تبخیر حرارتی

DTT full face
NSC DTE Full Face Products Page

Leave a Comment