صادرات پاییز شرکت پوشش‌های نانوساختار ۱۴۰۱

شرکت پوشش‌های نانوساختار، طراح و تولیدکننده انواع دستگاه‌های لایه‌نشانی در خلاء به روش PVD، در پاییز سال ۱۴۰۱ موفق به صادرات حدود ۳۰ دستگاه لایه‌نشانی در خلاء به کشورهای مختلف از جمله آمریکا، روسیه، چین، کره جنوبی، آلمان، هلند، انگلیس، بلاروس و مصر شده است. در این میان، دستگاه اسپاتر کوتر به همراه لایه‌نشان کربن رومیزی خلاء پایین (DSCR) و خلاء بالا (DSCT)، از پرفروش‌ترین محصولات شرکت بوده است.

همچنین دستگاه اسپاترینگ رومیزی DSR1، اسپاترینگ سه کاتده به همراه لایه‌نشان تبخیر حرارتی (DST3-Tلایه‌نشا‌ن‌های کربن خلاء پایین و بالا (DCR و DCT) و دستگاه لایه‌نشان تبخیر حرارتی (DTT) از محصولات صادر شده در فصل پاییز بوده‌اند.

شرکت پوشش‌های نانوساختار در راستای جلب رضایت مشتریان، امکانات متنوعی همچون تمیزکننده پلاسما، اسپاترینگ RF، ولتاژ بایاس و گرم‌کننده زیرلایه را بر روی دستگاه‌های لایه‌نشانی با توجه به نیاز کاربر ارائه می‌دهد. همچنین دستگاه اسپاتر کوتر به همراه لایه‌نشان تبخیر حرارتی مناسب گلاوباکس، مدل DST2-TG، با امکان اتصال بی‌سیم دستگاه به کامپیوتر، به سفارش دانشگاه آکسفورد با موفقیت طراحی، ساخته و نصب شد.

Leave a Comment