صادرات لایه نشان به لهستان ، کره جنوبی ، پرتغال و روسیه
صادرات لایه نشان به لهستان ، کره جنوبی ، پرتغال و روسیه

صادرات لایه نشان به لهستان ، کره جنوبی ، پرتغال و روسیه

شرکت پوشش های نانوساختار، موفق به صادرات ۶ دستگاه لایه نشانی در خلاء در مدل‌های DSR1 ،DSCR و DCR به کشورهای لهستان ، کره جنوبی ، پرتغال و روسیه شده است. قیمت مناسب و امکان انجام لایه نشانی فلزات نجیب و کربن سبب شده تا این مدل‌ها محبوبیت زیادی در بین کاربران میکروسکوپ‌های الکترونی پیدا کنند و صادرات لایه نشان به لهستان ، کره جنوبی ، پرتغال و روسیه را منجر شده است. این سری از دستگاه‌های ساخت شرکت پوشش های نانوساختار فضای کمی را اشغال می‌کنند و با توجه به کوچک بودن حجم محفظه خلاء، می‌توانند در مدت زمان کوتاهی به فشار مناسب برای لایه نشانی برسند. بسته به اینکه هر کدام از دستگاه‌ها قادر به انجام فرایند لایه نشانی از چه موادی هستند، به مدل‌های مختلف تقسیم می‌شوند.

محصولات شرکت پوشش های نانو ساختار

مدل DSR1، مناسب برای لایه نشانی فلزات نجیب مثل طلا، نقره، پلاتین و پالادیوم است. این دستگاه که مجهز به یک کاتد مگنترون است، لایه نشانی را با روش اسپاترینگ انجام می دهد. مدل DCR، به منظور لایه نشانی کربن به روش تبخیر حرارتی از نخ کربن(Carbon Fiber) یا میله کربن(Carbon Rod) طراحی شده است. مدل DSCR، نیز ترکیبی از دو مدل DSR1 و DCR است که با دارا بودن دو درِ قابل تعویض می‌تواند هم فلزات نجیب و هم کربن را لایه نشانی کند. دستگاه‌های سری R امکان انجام فرایند لایه نشانی به صورت تمام اتوماتیک را برای کاربر فراهم می‌آورند.

طراحی نرم‌افزاری ساده و گویا سبب شده تا در این مدل‌ها کاربر به راحتی پارامترهای لایه نشانی مورد نظر خود را یک بار تنظیم کرده و در حافظه دستگاه ذخیره کند. در هر بار استفاده فقط کافی است تا کاربر پروفایل ذخیره شده مد‌نظر خود را انتخاب کرده و دکمه START را لمس کند. پس از رسیدن به زمان(در صورتی که از مد زمان استفاده شده باشد) یا ضخامت(در صورتی که از مد ضخامت‌سنج استفاده شده باشد) تنظیم شده توسط کاربر، دستگاه به صورت اتوماتیک فرایند لایه نشانی را قطع کرده و خاموش می‌شود. دستگاه‌های ساخت شرکت پوشش های نانوساختار مجهز به ضخامت سنج کریستالی بوده و این امکان را فراهم می‌کنند تا کاربر از ضخامت لایه نازک ایجاد شده در حین فرایند لایه نشانی با دقت اندازه گیری ۱ نانومتر اطلاع یابد.

برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به محصولات شرکت پوشش های نانوساختار به سایت مراجعه نمایید.