صادرات فصل زمستان ۱۴۰۰ شرکت پوشش‌های نانوساختار

صادرات فصل زمستان دستگاه های لایه‌نشانی در خلاء

شرکت پوشش‌های نانوساختار، از اواخر آذر ماه تا پایان اسفند سال ۱۴۰۰، علاوه بر فروش داخلی خود، موفق به ارسال ۱۲ عدد از انواع دستگاه‌های لایه نشانی در خلاء خود، به مراکز تحقیقاتی در نقاط مختلف جهان شده است. در این مدت، دستگاه‌ اسپاترینگ رومیزی DSR1، یکی از محبوب‌ترین دستگاه‌های لایه نشانی در خلاء، به ایتالیا، لهستان و آمریکا صادر شده است.

دستگاه اسپاترینگ رومیزی - DSR1 یا Sputter Coater

همچنین، دستگاه‌های اسپاترینگ و لایه نشان کربن DSCT، لایه نشان کربن DCT، اسپاترینگ و لایه نشان کربن DSCR، اسپاترینگ سه کاتده DST3 و دستگاه تبخیر حرارتی رومیزی DTT به کشورهای کره، آمریکا، انگلیس، آلمان، مالزی، چک و هلند ارسال شده‌اند.

شرکت پوشش‌های نانوساختار، که در حوزه فناوری نانو فعالیت دارد، طراح و سازنده دستگا‌ه‌های لایه نشانی در خلاء می‌باشد. این شرکت با سابقه‌ای طولانی در حوزه ساخت دستگاه‌های لایه نشانی در خلاء، تلاش فراوان و همکاری تیم سخت‌کوش خود، توانسته است علاوه بر موفقیت در بازار ایران، محصولات خود را در سطح جهان صادر کند. همچنین، استاندارد‌های جهانی ISO9001 و CE این محصولات لایه نشانی در خلاء، مهر تاییدی بر  اعتبار و دقت آنها می‌باشد.

به علاوه، کیفیت بالا و کاربر‌پسند بودن دستگا‌ه‌های لایه نشانی در خلاء مورد استقبال دانشگاه‌ها و مراکز علمی معتبر قرار گرفته است و قابلیت رقابت آنها با دستگاه‌های مشابه بین‌المللی را نشان می‌دهد. چنانکه،‌ رضایت مشتریان قبلی، را میتوان از تقاضاهای خرید مجدد دستگاه‌ها توسط آنها برداشت نمود.

محصولات شرکت دانش بنیان پوشش‌های نانوساختار، با استفاده از روش‌های متعدد مانند اسپاترینگ، تبخیر حرارتی، لایه نشانی کربن و لایه نشانی با لیزر پالسی به رسوب‌دهی فیزیکی بخار (PVD) می‌پردازند. بعضی از دستگاه‌های پوشش‌های نا‌ساختار، به یک روش لایه نشانی انجام می‌دهند و بعضی دیگر دستگاه‌های ترکیبی هستند و با داشتن یک دستگاه میتوان از چند روش لایه نشانی برای ساخت لایه نازک‌ها استفاده نمود.

با کمک این روش‌های لایه نشانی میتوان لایه‌های نازکی با ضخامت‌های چند نانومتر تا چند میکرومتر بر روی هر زیر لایه‌ای ایجاد نمود. این لایه‌های نازک در حوزه‌های مختلف مانند اپتیک، فوتونیک، بیولوژیک، میکروسیالات، دستگاه‌های آزمایشگاهی، ساخت تراشه‌ها، ریزساختار‌های سه بعدی و نانوفوتونیک‌‌ها، میکروالکترونیک، الکترواپتیک، سلول‌های خورشیدی (سلول‌های خورشیدی پروسکایتیمیکروفلوئید‌ها و مهندسی پزشکی کاربرد گسترده‌ای دارند.

از مهم‌ترین کاربرد‌های دستگاه‌های لایه نشانی در خلاء، میتوان استفاده از آنها برای آماده‌سازی نمونه‌های میکروسکوپ الکترونی، را برشمرد که امروزه در تحقیقات و پژوهش‌ها بسیار حائز اهمیت‌اند. برای آشنایی بیشتر با محصولات شرکت پوشش‌های نانوساختار به سایت شرکت مراجعه نمایید.

Leave a Comment