صادرات دستگاه لایه نشانی ترکیبی به کشورهای آمریکا، انگلیس و هند
صادرات دستگاه لایه نشانی ترکیبی به کشورهای آمریکا، انگلیس و هند

صادرات به کشورهای آمریکا، انگلیس و هند

در حالی که رویای بیشتر نخبگان و دانشجویان دانشگاه های برتر کشورمان ادامه تحصیل در دانشگاه های مطرح دنیا مثل دانشگاه آکسفورد انگلیس است، شرکت دانش بنیان پوشش های نانوساختار با بهره گیری از استعدادهای داخل کشور موفق به ارسال یک دستگاه لایه نشانی ترکیبی اسپاترینگ و تبخیر حرارتی مدل DST3-T به دانشگاه آکسفورد شده است. دانشگاه آکسفورد انگلیس قدیمی ترین و با سابقه ترین دانشگاه انگلیسی زبان جهان و موسسه ای بی همتا و تاریخی است. در وصف قدرت علمی این دانشگاه پژوهش محور و مدرن همین بس که تا کنون حدود ۴۶ نفر از دانش آموختگان آن موفق به دریافت جایزه نوبل شده اند. 

دستگاه لایه نشانی ترکیبی مدل DST3-T، از جمله کامل ترین دستگاه های ساخت شرکت پوشش های نانو ساختار است که با دارا بودن ۳ منبع تغذیه DC، RF و منبع تغذیه جریان بالا، قادر به لایه نشانی رنج وسیعی از مواد با روش های اسپاترینگ و تبخیر حرارتی است. پمپ توربو مولکولار به کار رفته در این دستگاه، امکان لایه نشانی در محیط خلاء بالا را فراهم کرده که منجر به ایجاد لایه هایی با کیفیت بالا می شود. علاوه بر این همزمان با ارسال دستگاه به دانشگاه آکسفورد، شرکت پوشش های نانو ساختار دو دستگاه با مدل های اسپاترینگ رومیزی DSR1 و لایه نشان کربن رومیزی DCR، را به ترتیب به کشورهای آمریکا و هند ارسال کرده است.

این دستگاه ها از مدل های کوچک سیستم های ساخت شرکت پوشش های نانو ساختار می باشند که با لایه نشانی فلزات نجیب به روش اسپاترینگ(دستگاه DSR1) و لایه نشانی کربن(مدل DCR) مناسب برای آماده سازی نمونه های میکروسکوپ های الکترونی هستند. این مدل ها با دارا بودن محفظه کوچک، در مدت زمان کمی به فشار مناسب رسیده و عملیات لایه نشانی را انجام می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون محصولات شرکت پوشش های نانوساختار می توانید به سایت این شرکت مراجعه نمایید.