اعطای نمایندگی شرکت وکوت به شرکت Coxem کره
اعطای نمایندگی شرکت وکوت به شرکت Coxem کره

اعطای نمایندگی شرکت Vaccoat به شرکت Coxem کره

شرکت Coxem، تولید کننده میکروسکوپ الکترونی روبشی(SEM) است که دفتر مرکزی آن در کره جنوبی قرار دارد. همانطور که می دانید برای تصویر برداری با استفاده از میکروسکوپ های الکترونی، نیاز است تا یک لایه نانومتری مواد رسانای الکتریکی(معمولا از طلا یا کربن استفاده می شود) روی جسم مورد نظر برای تصویر برداری نشانده شود. بدین منظور سیستم های لایه نشانی در خلاء برای آماده سازی نمونه های میکروسکوپ های الکترونی استفاده می شوند. شرکت Vaccoat به عنوان طراح و سازنده سیستم های لایه نشانی در خلاء، طی قراردادی نمایندگی فروش محصولات خود در کشورهای چین و کره را به شرکت Coxem واگذار کرد.

شرکت Coxem در سال ۲۰۰۸ شروع به تولید میکروسکوپ الکترونی کرده است و تا سال ۲۰۰۹ به توسعه و بازاریابی داخلی خود پرداخت. در حال حاضر این شرکت دارای بیش از ۳۰ نمایندگی در نقاط مختلف دنیا است.

شرکت Vaccoat طراح و سازنده سیستم های لایه نشانی در خلاء به روش فیزیکی (Physical Vapor Deposition (PVD)) است. این شرکت ساخت سیستم های لایه نشانی در خلاء، خدمات پس از فروش عالی و پاسخ به نیاز مشتریان را از وظایف اصلی خود می داند. تیم تحقیق و توسعه شرکت Vaccoat متشکل از متخصصان و کارشناسان دانشگاهی و خبره ایست که بی وقفه در پی توسعه و بهبود ویژگی های محصولات به منظور برآورده ساختن هر چه بهتر نیاز مشتریان هستند. محصولات این شرکت مطابق با استانداردهای روز دنیا بوده و اکنون در بسیاری از مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی در سراسر دنیا در حال استفاده هستند.

از جمله محصولات شرکت Vaccoat که مناسب برای آماده سازی نمونه های میکروسکوپ الکترونی است، دستگاه های لایه نشانی در خلاء مدل های DSCR و DSCT و DCT و DCR و DSR1 و DST1-170 است. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت Vaccoat مراجعه نمایید.