اعطای نمایندگی به یک شرکت ژاپنی - نمایندگی ژاپنی

اعطای نمایندگی به یک شرکت ژاپنی

اکنون با گذشت چند سال از تاسیس شرکت پوشش های نانو ساختار، محصولات دانش بنیان این شرکت در بسیاری از دانشگاه‌ها و مراکز معتبر علمی جهان شناخته شده و مورد تایید هستند. تامین کارایی مد نظر مشتریان و خدمات پس از فروش محصولات در کنار قیمت مناسب آن‌ها، از مواردی هستند که باعث شده بسیاری از مراکز علمی و تحقیقاتی در سر‌تا‌سر دنیا علاقه‌مند به استفاده از محصولات و همکاری با این شرکت باشند. در همین راستا و به منظور گسترش دامنه مشتریان، شرکت پوشش های نانو ساختار نمایندگی فروش محصولات خود را در طی یک قرار‌داد، به یک شرکت ژاپنی اعطا نمود. با توجه به سطح بالای تکنولوژی در ژاپن، وجود نمایندگی ژاپنی در میان نمایندگان خارجی شرکت پوشش های نانو ساختار حاکی از کیفیت و دقت بالای عملکرد محصولات این شرکت است.
این شرکت ژاپنی طرف قرارداد در سال ۱۹۶۸ در ژاپن تاسیس شده است
و فعالیت عمده آن، توزیع و فروش ماشین‌آلات الکتریکی و صنعتی می‌باشد. با عقد این قرار داد، بازار مراکز علمی و دانشگاهی ژاپن نیز به زیر مجموعه مشتریان بالقوه محصولات شرکت پوشش های نانو ساختار افزوده خواهد شد و انتظار می‌رود که با توجه به کیفیت، کارایی و قیمت رقابتی محصولات شرکت پوشش های نانوساختار، به زودی شاهد ثبت سفارشات خرید از طرف مراکز ژاپنی نیز باشیم.

محصولات شرکت پوشش های نانو ساختار

محصولات شرکت پوشش های نانو، ساختار شامل سیستم‌های لایه نشانی در خلاء به روش رسوب فیزیکی بخار(PVD) هستند و به روش‌های مختلف اسپاترینگ، تبخیر حرارتی و لایه نشانی به کمک لیزر پالسی، لایه‌هایی با ضخامت چند نانومتر تا چند میکرومتر روی زیرلایه‌های مختلف ایجاد می‌کنند. از جمله محصولات شرکت پوشش های نانو ساختار، می‌توان به دستگاه‌های لایه نشانی در خلاء مدل DSCR ،DSCT، DCT، DCR ،DSR1، DST1-170، DST3-T و PLD اشاره کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت شرکت مراجعه نمایید.

روش‌های لایه نشانی

روش لایه نشانی اسپاترینگ | Sputtering Deposition Method
Pulsed Laser Deposition Shematic
لایه نشانی به روش تبخیر حرارتی